Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

Cenová bomba
Top hodnocené
Anketa

LIbi se Vám náš nový e-shop?

Ukázat výsledky

Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen přenechejte pracovníkům některé ze stěhovacích společností


 Stěhovat těžká břemena není vůbec jednoduché. Někdy jen zvednout je ze země je prací pro několik silných mužů a stane se, že i oni tak těžký předmět přestěhují pouze ke dveřím, ale aby jej snesli dolů po schodech, to se již může jevit jako velmi komplikované. Jedná se nejčastěji o těžká umělecká díla, bytové dekorace, různé stroje, trezory, klavíry či pianina. Někdy se i nevhodně nabalená kartonová krabice při stěhování celého domu nebo bytu může sama o sobě stát těžkým břemenem, pokud její váha přesáhne předem stanovenou hranici. Těžká břemena, s jejichž stěhováním si jejich majitelé neporadí, mohou přestěhovat do nového domova stěhovací společnosti.

Při stěhování těžkých břemen využívají speciální pomůcky a díky nim probíhá rychle


 Na trhu se jich pohybuje velké množství, ale vy byste si nejraději vybrali stěhovací společnost s vynikající pověstí a dlouholetou tradicí, jejíž služby dokážou maximálně uspokojit všechny zákazníky. Aby nemuseli hledat dlouho, můžeme doporučit klientům z Prahy a jejího blízkého okolí společnost Levné stěhování Praha, klientům z Brna a jeho okolí zase společnost Stěhování Brno. Široká nabídka služeb, mezi něž patří samozřejmě i stěhování těžkých břemen, dokáže uspokojit snad každého. Stěhování celých domácností, bytů a rodinných domů je jen jedna ze základních služeb, která by měla být samozřejmostí pro každou stěhovací společnost.

 Dále společnosti Stěhování Brno i Levné stěhování Praha nabízejí stěhování již výše zmíněných těžkých břemen, také cenných uměleckých děl, různých bytových dekorací a doplňků, soch, obrazů, starožitností, strojů, citlivých laboratorních a lékařských přístrojů, vyklízení pozůstalostí, půd a sklepů nebo také krátkodobé a dlouhodobé skladování věcí. Stěhování těžkých břemen je pro pracovníky obou firem snadné, protože při něm mohou používat speciálních pomůcek.

 Proto jim ani stěhování po schodišti několikapatrových domů nebo v těžko přístupných prostorách nečiní zvláštní potíže a firmy Stěhování Brno i Levné stěhování Praha neúčtují zákazníkům žádné příplatky za tyto nadstandardní úkony. Dokonce neúčtují ani příplatky za stěhování o víkendech, státních svátcích nebo večerních hodinách. K přepravě těžkých břemen mohou pracovníci stěhovacích společností vybrat různé typy stěhovacích vozů, od malých dodávek, přes malý nákladní automobil až po velký nákladní automobil s tunovým hydraulickým čelem, za který je možné připojit i vlek.

 Jak je vidět, společnosti Stěhování Brno i Levné stěhování Praha dokážou zaujmout široký okruh klientů a poskytnout jim různorodé služby.
Provozovatel
Partneři
Platební metody


  •  

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.